Działamy na rynku budowlanym od 1987 roku. Początkowo daliśmy się poznać jako jedni z najlepszych dekarzy w regionie. Z roku na rok rozszerzaliśmy działalność. Dziś firma Jandach specjalizuje się w budowie domków jednorodzinnych. Lata doświadczeń procentują, dlatego oferujemy najwyższą jakość. Realizujemy inwestycje własne (w systemie deweloperskim), jak również budujemy domy ściśle według oczekiwań klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach
ul. Skryta 21 62-064 Plewiska / Poznań

Telefon: 061-8677-585
Fax: 061-6517-347
Email: biuro@jandach.pl
Budowa domów

Niemal każda rodzina marzy o własnym domku, który stanowiłby przytulną, wygodną oazę spokoju i szczęścia. Każdy ma także wyobrażenia o wyglądzie i funkcjonalności budynku - ilości i rozkładzie pomieszczeń, ich wielkości, ogrodzie, garażu etc.

Budowa domów jednorodzinnych poznań
Sprzedaż domów i mieszkań poznań

Budujemy domy jednorodzinne, jak również mieszkania w zabudowie szeregowej. Nasze projekty odznaczają się i wyróżniają estetyką, funkcjonalnością i bardzo dobrą lokalizacją. Wybieramy miejsca, które są atrakcyjne dla rodzin.


Domy poznań
usługi budowlane poznań

Remonty, przebudowy, renowacje, adaptacje pomieszczeń, usługi z zakresu wykonania przyłączy instalacyjnych, czy wykonania pełnych instalacji - w każdej z tych usług będziemy pomocni. Jak zawsze mogą Państwo liczyć także na naszą doradztwo, szybkość i solidność wykonania.
firma budowlana poznań


Sztuka dekarska uczy, że ten element budynku jest najważniejszy. Złego dekarza poznasz po ilości łatań na dachu w przeciągu pierwszych 5-10 lat użytkowania. Dobrze wykonane poszycie budynku przetrwa bez napraw o wiele, wiele dłużej.